Legionowo po wyborach. Co mówią karty?

Na kilka dni przed wyborami samorządowymi na pewno zastanawiamy się co nastąpi po niedzielnym głosowaniu. Czy będzie lepiej? Jaki będzie prezydent? Czy czeka nas rozwój, czy stagnacja? Te pytania stawiają sobie mieszkańcy i politycy, dla których najbliższe dni to czas próby i wyczekiwania na werdykt wyborców.

Redakcja LEGIO24.pl postanowiła przyjrzeć się przyszłości. Skontaktowaliśmy się z Wróżką Orianą, jedną z najbardziej znanych w Legionowie wróżek aby za pomocą swoich kart zajrzała w powyborczą przyszłość Miasta Legionowo. Oto co powiedziały karty Wróżki Oriany:

Redakcja: Czy ten kto wygra wybory wypełni obietnice wyborcze?

Wróżka Oriana: Tak, spełni obietnice wyborcze. Na początku będziemy obserwować pewną pasywność i delikatność w działaniu, potem sprawy utkną w martwym punkcie, będą problemy, coś się zablokuje,widzę zastój,  ale karty pokazują, że jeśli osoba ta będzie analitycznie i samodzielnie myśleć, nie będzie osobą podatną na wpływy i manipulacje, to obietnice zostaną spełnione , a zrobione będzie nawet więcej niż zamierzone.

REKLAMA

Redakcja: Czy Miasto Legionowo będzie się rozwijać, czy popadnie w stagnację?

Wróżka Oriana: Jeśli chodzi o rozwój Legionowa, to  Widzę chęci, zapał, i co bardzo ważne – finanse (i to duże)  na rozwój Legionowa. Jednak zanim to się stanie, na przeszkodzie staną urzędnicy, biurokracja, nieczystość intencji, brak zaufania do projektów, brak poparcia osób decyzyjnych. Karty mówią, że trudności z tym związane przezwycięży kobieta,która będzie miała grono zwolenników, z którymi wspólnie będzie działała na rzecz rozwoju Legionowa.

Redakcja: Czy ludzie będą mieli pracę? Czy czeka ich wzrost bezrobocia?

Wróżka Oriana: Zapytałam Karty ogólnie, czy zmniejszy się bezrobocie w Legionowie. Karty geomancyjne mówią, że się zmniejszy, ale problemem jest zbyt impulsywne działanie społeczności Legionowa i porzucanie obranego celu w połowie drogi lub po pierwszej porażce.

Redakcja: Jaki będzie (jakie cechy) będzie miał nowo wybrany Prezydent Legionowa?

Wróżka Oriana: Karty pokazują tę osobę jako człowieka z lekkimi skłonnościami do trwonienia pieniędzy ale i z dużym uwielbieniem do nich. Nie jest to jednak zamierzone i celowe, taki po prostu jest. Połączenie dwóch osobowości. Osoba  Nerwowa, trochę kłótliwa, bardzo silna osobowość, twardo obstająca przy swoim stanowisku, z tego też powodu nie do końca dobrze widziana przez konkurencję na tym stanowisku, jednak o wysokim morale, wykształconą, lubiącą budować status moralny i materialny. Osoba lubiąca korzystać z uroków życia codziennego, lubiąca towarzystwo.

Jak widzimy przyszłość Legionowa nie maluje się w czarnych barwach. Miasto czeka rozwój, choć nie obejdzie się bez przejściowych problemów. Jeśli chodzi o charakterystykę osoby, która w niedzielę zostanie Prezydentem Miasta, to ciekawe, czy któryś z kandydatów odnalazł w niej odrobinę swojej osobowości.

Wróżka Oriana jest jedną z najpopularniejszych wróżek w Legionowie. Jej popularność wzrosła poprzez audycje w lokalnej rozgłośni radiowej. To właśnie wtedy publicznie postawiła najwięcej wróżb, które…. prawie zawsze się sprawdziły.  Jeśli jesteś zainteresowany indywidualną wróżbą Wróżki Oriany odwiedź jej stronę internetową. Link do strony znajduje się TUTAJ (kliknij)

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo po wyborach. Co mówią karty?"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *