Reklama
Legionowski

Legionowo: PKP uzupełniło braki w dokumentacji tunelu

Po raz kolejny odracza się termin odbioru tunelu pod torami w ciągu Alei Róż i ul. Krakowskiej w Legionowie. Powód? Braki w dokumentacji złożonej na początku maja.

Reklama

Tunel choć gotowy, ciągle jest zamknięty dla ruchu, fot. Legio24fot.: Legio24

Spółka PKP Polskie Linie Kolejowe 5 maja br. złożyła, do Wydziału Inspekcji i Kontroli Wojewódzkiego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego, wniosek o udzielenie pozwolenia na użytkowanie tunelu pod torami kolejowymi w ciągu Alei Róż i ul. Krakowskiej w Legionowie. Miał to być koniec długiego okresu oczekiwania na oddanie tej inwestycji do użytku. Niestety, okazuje się, że póki co, samochody tunelem nie pojadą. We wniosku zauważono braki.

Nakazali uzupełnienie wniosku

Wobec złożonych dokumentów podjęto czynności sprawdzające i uznano, że posiadają braki i nieścisłości – poinformował nas Jaromir Grabowski, Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego. Dodał również, że postanowieniem nr 946/2014 z 13 maja 2014 roku nałożono na inwestora obowiązek dostarczenia właściwych dokumentów.

W poniedziałek dostarczyli brakujące dokumenty

Jak dowiedzieliśmy się od Jaromira Grabowskiego, PKP PLK S.A. złożyło w poniedziałek (26 maja) w godzinach południowych, dokumenty, które zdaniem spółki, stanowią wymagane uzupełnienie rozpatrywanego wniosku. Niestety, dostarczenie brakujących dokumentów przedłuży okres wydania decyzji WINB, dopuszczającej tunel do użytku, o kolejne dni.

/db/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button