Reklama

KulturaLegionowskiPo godzinachWiadomości

Legionowo: PIK na Dzień Kobiet. Koncert Meli Koteluk w sali widowiskowej ratusza

Reklama

Powiatowa Instytucja Kultury postanowiła uświetnić zbliżający się Dzień Kobiet muzycznym akcentem. W piątek (6.03) w sali widowiskowej legionowskiego ratusza odbędzie się akustyczny koncert Meli Koteluk. Osoby, które chciałyby posłuchać występu artystki muszą się jednak postarać o zaproszenia. Jak je zdobyć?

Reklama

Warunkiem otrzymania zaproszenia jest dokończenie wersu z piosenki pt. „Odlatujemy”: „Wszystko, co przed nami jest na wyciągnięcie ręki…”. Osoby, które przyniosą zapisany na kartce dalszy ciąg frazy, otrzymają zaproszenie uprawniające do udziału w koncercie. Jedna osoba może otrzymać maksymalnie dwa zaproszenia. Zaproszenia można odbierać w siedzibie PIK w Legionowie, przy ul. Sowińskiego 15 – w godzinach pracy biblioteki.

Podczas koncertu Mela Koteluk zaprezentuje intymne, wyciszone oblicze swojej muzyki – wystąpi w duecie z Tomaszem „Serkiem” Krawczykiem, współautorem lwiej części jej repertuaru, wziętym gitarzystą znanym m.in. z zespołów Zakopower i Bisquit. Podczas koncertu usłyszymy przede wszystkim utwory z płyt „Migracje” i „Migawka”.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close