ReklamaLegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Pijany zrobił zakupy i wsiadł za kierownicę. Miał pecha. Wszystko widział policjant

Reklama

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie zatrzymali 27-letniego mężczyznę, który będąc pod wpływem alkoholu wsiadł za kierownicę. 27-latek wpadł, bo zauważył go policjant. Do zdarzenia doszło w minioną sobotę (14.11) przed jednym z legionowskich sklepów.

Reklama

Jak czytamy w komunikacie wydanym przez legionowską policję, w sobotę, w godzinach wieczornych będący w czasie wolnym od służby policjant Komendy Powiatowej Policji w Legionowie zwrócił uwagę na wychodzącego z placówki handlowej mężczyznę. Młody człowiek chwiejnym krokiem przeszedł kilkadziesiąt metrów chodnikiem, a następnie wsiadł do samochodu i ruszył. Policjant podejrzewając, że odjeżdżający kierowca najprawdopodobniej jest pod wpływem alkoholu próbował pieszo go dogonić i udaremnić dalszą jazdę. Kiedy kierujący audi zaczął się oddalać, policjant zauważył nadjeżdżający radiowóz i natychmiast o swoich podejrzeniach powiadomił kolegów będących w służbie.

Przekazana przez niego informacja już po kilku minutach zaowocowała zatrzymaniem kierującego audi. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości wykazało w organizmie 27-latka ponad 1,5 promila alkoholu. Teraz mężczyzna za swoje postępowanie odpowie przed sądem.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close