Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Pijany kierowca szarżował po mieście. Ukrainiec uszkodził 4 samochody

Reklama

Policjanci z Legionowa zatrzymali 31-letniego Ukraińca, który podejrzany jest o kierowanie samochodem po pijanemu, spowodowanie czterech kolizji drogowych i uszkodzenie czterech samochodów. Mężczyzna oczekuje teraz na rozprawę sądową. Policja zabrała mu także prawo jazdy.

Reklama

– Kilka dni temu dyżurny legionowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że prawdopodobnie nietrzeźwy kierowca, na jednym z osiedlowych parkingów uszkodził samochody. Zgłaszający całe zdarzenie zaobserwował z okna swojego mieszkania. Na miejsce zostali skierowani policjanci ruchu drogowego. Funkcjonariusze we wskazanym miejscu ujawnili uszkodzone pojazdy oraz 31-letniego kierowcę forda. Od mężczyzny wyczuwalna była woń alkoholu, badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad 1,5 promila. Obywatel Ukrainy trafił do policyjnego aresztu. Policjanci zatrzymali mu także prawo jazdy – relacjonuje rzecznik prasowa KPP Legionowo, podkom. Justyna Stopińska.

Po wytrzeźwieniu 31-latek usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości i teraz sąd zdecyduje o jego dalszym losie. Obywatel Ukrainy poniósł już odpowiedzialność za spowodowanie kolizji.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close