Legionowo: Pijany 54-latek spowodował kolizję. Grozi mu 2 lata więzienia

Fot. arch. Legio24.pl

Policjanci z legionowskiej drogówki zatrzymali 54-letniego mężczyznę, który w czwartek (4.04) około godz. 11:00 spowodował kolizję drogową. Kierujący samochodem, na podwójnym gazie, 54-latek nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu motocyklem. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu ulic Zygmuntowskiej z Wileńską w Legionowie.

Jak informuje w komunikacie Komenda Powiatowa Policji w Legionowie, w czwartek kilka minut po godz. 11:00 policjanci zostali wezwani do kolizji drogowej, która miała miejsce w Legionowie na skrzyżowaniu ulic Zygmuntowskiej z Wileńską. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że kierowca volkswagena nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem. Badanie stanu trzeźwości kierującego samochodem wykazało 2,5 promila alkoholu w organizmie.

54-latek odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji. Za tego typu przestępstwo grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

/red., KPP Legionowo/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Pijany 54-latek spowodował kolizję. Grozi mu 2 lata więzienia"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *