Legionowo: Pijana nauczycielka chciała uczyć dzieci

Fot. arch. policja.pl

W poniedziałek (14.12) około godziny 10:00 w Zespole Szkół nr 3 w Legionowie doszło do nietypowego zdarzenia. Jedna z nauczycielek nauczania początkowego stawiła się do pracy kompletnie pijana. Jej stan upojenia natychmiast zauważyła dyrekcja placówki, która na miejsce wezwała policję.

Katarzynie P. najwyraźniej nie przeszkadzało to w jakim stanie się znajduje i nie widziała nic niestosownego w tym, by będąc pijaną uczyć małe dzieci. Na szczęście w porę zareagowała dyrektorka szkoły, Katarzyna Janicka która wezwała na miejsce patrol policji. Przybyli na miejsce funkcjonariusze wykonali dwa badania alkomatem. Pierwsze z nich wykazało 1,7 promila alkoholu w organizmie, drugie – aż 2 promile.

Organ prowadzący placówkę – UM Legionowo – zapowiada bezwzględne konsekwencje wobec Katarzyny P. Ze słów zastępcy prezydenta miasta Piotra Zadrożnego można wywnioskować, że zostanie ona dyscyplinarnie zwolniona z pracy. Mundurowi natomiast ukarali kobietę mandatem w wysokości 200 zł.

Katarzyna P. przez krótki czas sprawowała funkcję dyrektora Zespołu Szkół nr 3. Wcześniej pracowała także w Szkole Podstawowej nr 7.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Pijana nauczycielka chciała uczyć dzieci"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *