Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Piesza potrącona przez samochód trafiła do szpitala

Reklama

Do groźnego wypadku drogowego z udziałem pieszej doszło we wtorek (23.12) w Legionowie na ul. Piłsudskiego. Potrącona przez jadącą hondę kobieta w wyniku odniesionych obrażeń została odwieziona do szpitala.

Reklama

Do zdarzenia doszło po godz. 16:00 tuż przy skrzyżowaniu z ul. Królowej Jadwigi. Według wstępnych ustaleń legionowskiej drogówki 56-letnia Małgorzata S. nie zachowała ostrożności wchodząc na jezdnię i wpadła pod koła nadjeżdżającej hondy kierowanej przez 30-letniego Sebastiana P. W wyniku zderzenia z samochodem kobieta doznała groźnych obrażeń i została odwieziona przez zespół pogotowia ratunkowego do szpitala.

Szczegółowe przyczyny tego wypadku ustali policyjne dochodzenie. Na razie wiadomo, że kierowca samochodu był trzeźwy.

/se/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

5 razy komentowano

  1. Patrząc na działania Policji po wypadku, z pomiarów jakie dokonywali na miejscu, wynika ze piesza nie przechodziła po pasach, tylko jakoś koło pasów na skos. Nie wie wiem czy faktycznie tak było, czy opierali się tylko na tym, co mówił im sprawca wypadku. Uderzenie było bardzo mocne, widać było po pogiętej masce auta i chyba mocno złamanej w kolanie nogi pieszej. Nowy asfalt to i duża prędkość. Do tego deszcz mrok i tragedia gotowa.

  2. W tym wypadku potrącono moją Mamę, czy ktoś z Państwa widział wypadek i może opowiedzieć jak do tego doszło?

    Wszelkie informacje bardzo nam pomogą w wyjaśnieniu sprawy. Mój adres email: sowik(at)o2.pl

  3. Jak można napisać, ze nie zachowała ostrożności jak już na tej jezdni była! Do jasnej ciasnej była w połowie pasów !!!!! Więc kto ma zachowac ostrożność??? Chyba kierujący pojazdem !

  4. Ciekawe
    Z tego co słyszałem kobieta przechodziła na przejściu dla pieszych (stary ZUS w stronę Eurobank na drugą stronę) a honda jechała od ronda czyli pół pasów przeszła.

  5. Widzialem ten wypadek. Cos strasznego przed wigilia. Ludzie biegaja wszyscy sie spiesza jeszxze ta pogoda widocznosc zerowa…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close