Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Piesza potrącona przez motocyklistę

Reklama

W środę (8.04) około godz. 13:30 na ul. Zegrzyńskiej w Legionowie doszło do poważnego wypadku drogowego z udziałem pieszej i motocyklisty. W wyniku zdarzenia dwie osoby odniosły obrażenia i zostały przetransportowane do szpitala.

Reklama

Według świadków wypadku motocyklista prawdopodobnie nie zauważył kobiety, która chciała przejść przez jezdnię w okolicy przystanku autobusowego i skrzyżowania z al. Sybiraków. W wyniku zderzenia kobieta upadła na jezdnię i doznała obrażeń ciała. Także motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się na jezdnię. Oboje doznali szeregu urazów i zostali odwiezieni do szpitala przez zespół pogotowia ratunkowego.

W akcji ratowniczej brały również udział zastępy straży pożarnej. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia.

Dokładne okoliczności wypadku zbadają funkcjonariusze legionowskiej drogówki. Sprawdzą oni między innymi, czy piesza w chwili wypadku znajdowała się na pasach.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

5 razy komentowano

  1. Wszyscy chyba znamy to feralne miejsce? Tam nagminnie piesi wchodzą między samochody usiłując przedostać się na przystanek pomimo tego, że przejście jest jakieś 50m dalej. Może coś trzeba zrobić aby uniemożliwić w tym miejscu wtargnięcie pieszego na jezdnię zamiast wydawać wyrok na motocyklistę?

  2. Koleś nie omijał aut tylko stał a kobieta nie przechodziła przez pasy…….

  3. P Ty nie badz taki mądry. Wina kobiety bo wlazła na drogę w niedozwolonym miejscu i to jeszcze z za autobusu

  4. Stałem w koreczku, który utworzył się przed światłami. Kierowca motocykla wyprzedzał auta stojące w korku. Wolno nie jechał. Nie widziałem samego uderzenia w pieszą a jedynie jakieś części motocykla, które rozsypały się po jezdni. Nie widziałem również czy piesza wyszła zza samochodów czy od strony przystanku. Raczej wyszła zza stojących aut. Mimo tego 100% winę za spowodowanie wypadku ponosi motocyklista, gdyż wyprzedzał stojące samochody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close