Legionowo: Piechociński o funduszach. Jarubas prosił o głosy w wyborach

Fot. JM/Legio24

Około dwustu przedsiębiorców z terenu Legionowa i okolic wzięło udział w specjalnej konferencji dotyczącej funduszy unijnych na lata 2014-2020. Gościem specjalnym spotkania był wicepremier i minister gospodarki, Janusz Piechociński. Organizatorzy przedstawili także kandydata PSL-u na prezydenta Polski, Adama Jarubasa.

Janusz Piechociński oraz eksperci opowiedzieli lokalnym przedsiębiorcom o tym, jak skutecznie pozyskiwać środki na rozwój firmy. Wyjaśniono cele i założenia Programu Operacyjnego „Inteligentny Rozwój” na lata 2014-2020. Przedsiębiorcy mogli się dowiedzieć, kto może starać się o środki unijne i jak zabrać się za wypełnienie wniosku. Poznali także listę instytucji udzielających wsparcia merytorycznego.

Promowali Jarubasa

Podczas spotkania z przedsiębiorcami, około godz. 13:30 zorganizowana została konferencja prasowa z udziałem wicepremiera Piechocińskiego oraz kandydata na prezydenta RP, Adama Jarubasa. Krótkie spotkanie z lokalnymi dziennikarzami było poświęcone w dużej mierze właśnie zbliżającym się wyborom na urząd prezydenta. Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z tej konferencji.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Piechociński o funduszach. Jarubas prosił o głosy w wyborach"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *