Legionowo: W piątek XVI Powiatowa Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych

Tak ptezentowało się stoisko LO im. Konopnickiej podczas giełdy w 2015 roku, Fot. Starostwo Powiatowe w Legionowie

W najbliższy piątek (8.04) w gmachu liceum im. Marii Konopnickiej odbędzie się XVI już Powiatowa Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych. W jednym miejscu swoją ofertę edukacyjną przedstawią szkoły publiczne prowadzone przez powiat i miasto Legionowo, a także katolickie liceum salezjańskie. Podczas giełdy swoje stoiska wystawią również instytucje związane z rynkiem pracy i doradztwem zawodowym.

Piątkowa giełda szkół ponadgimnazjalnych rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa przez cztery godziny. W tym czasie w Konopnickiej będzie można zwiedzić stoiska oraz porozmawiać z nauczycielami i obecnymi uczniami działających na terenie powiatu legionowskiego szkół ponadgimnazjalnych. Wśród nich znajdą się : LO im. Konopnickiej, ZSO2 w Legionowie, PZSP im. J. Siwińskiego z Legionowa, PZSP im. Wolskiego z Serocka, liceum w Komornicy oraz liceum salezjańskie.

Poza szkołami swoje stoiska wystawią także Powiatowy Urząd Pracy, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna, Powiatowa Izba Gospodarcza oraz Powiatowy Cech Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości. Przedstawiciele tych instytucji pomogą uczniom gimnazjów w wyborze najlepszej drogi dalszego kształcenia.

gielda_szkol_2016

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: W piątek XVI Powiatowa Giełda Szkół Ponadgimnazjalnych"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *