Legionowo: W piątek otworzą wyremontowaną ul. Sowińskiego, ale to nie koniec utrudnień

W piątek drogowcy przywrócą ruch na ul. Sowińskiego, Fot. UM Legionowo

W piątek (7.10) w godzinach popołudniowych otwarta dla ruchu kołowego zostanie wyremontowana część ulicy Sowińskiego – na odcinku od ronda przy ratuszu do ul. Wysockiego – informuje Urząd Miasta Legionowo. Okazuje się jednak, że to nie koniec utrudnień dla kierowców poruszających się po ścisłym centrum miasta.

Przywracanie ruchu kołowego na wyremontowanym odcinku ul. Sowińskiego będzie się odbywać stopniowo. W piątkowe popołudnie pojadą nią samochody, w sobotę (8.10) wrócą na nią autobusy prywatnych linii, w tym Translud. Przywrócenie starych tras komunikacji ZTM nie nastąpi jednak wcześniej niż w połowie miesiąca – czytamy w komunikacie legionowskiego ratusza, który jednocześnie zapowiada kolejne utrudnienia dla zmotoryzowanych w tym rejonie miasta.

– Do 28 października będą wykonywane ścieżki rowerowe i kończone chodniki, a po przełączeniu zasilania przez PGE Dystrybucja będą montowane nowe słupy oświetleniowe. W tym okresie mogą występować okresowe utrudnienia w ruchu drogowym na ul. Sowińskiego i Piłsudskiego – informuje Urząd Miasta.

/red/

4 razy komentowano artykuł "Legionowo: W piątek otworzą wyremontowaną ul. Sowińskiego, ale to nie koniec utrudnień"

  1. a ulica norwida już tydzień ciemna jak tabaka w rogu….i to jest ok? bo sygnalizacje zakładają a co mnie to! od tygodnia ciemności egipskie,strach dzików i dziczy,pod nogami krzywe chodniki….a kogo to….

  2. No chyba sobie jaja robia. W wakacje mieli czas.

  3. aGNIESZKA | 07/10/2016, godz. 10:48 |

    przy swoich lokalach to nawet po 10 razy w roku będą zmieniać asfald

  4. Kwiatkowski z Legionowa | 06/10/2016, godz. 14:35 |

    …a kiedy legionowskie władze zrobią jakąś nawierzchnię na błotnistej i zarośniętej krzakami ulicy J. Lelewela ??. Po deszczu nie da się przejść tą ulicą. Inne ulice kilkakrotnie miały ulepszaną nawierzchnię. Jak nazwa ulicy wam nie pasuje to dajcie jej taką nazwę, żeby nie szkoda było kłaść nawierzchni.

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *