Reklama

KomunikacjaLegionowskiNajważniejsze

Legionowo Piaski i Wieliszew bez SKM-ki

Reklama

2 września rozpoczną się prace naprawcze torów na odcinku Legionowo-Wieliszew. Przez dziewięć dni (od 2 do 11.09) ruch pociągów SKM i KM będzie na tym fragmencie trasy całkowicie wstrzymany, natomiast w dniach 12.09-06.10 pociągi dojeżdżać będą tylko do stacji Legionowo Piaski.

Reklama

fot. Legio24

fot. Legio24

W związku z wstrzymaniem ruchu pociągów zmianie ulegnie także trasa linii autobusowej 731. W pierwszym etapie robót, trwającym do 11 września  autobus ten, w dni robocze będzie dowoził mieszkańców Osiedla Młodych do SKM-ki na stację Legionowo. Autobusy pojadą następującą zmienioną trasą: Legionowo/Os. Młodych/ – Zegrzyńska – Jagiellońska – Słowackiego – Kościuszki – PKP Legionowo – Piłsudskiego. Kursy będą odbywać się według specjalnego rozkładu jazdy.

W okresie 2.09-6.10 w celu zapewnienia komunikacji za odwołane pociągi SKM, zostanie uruchomiona zastępcza linia autobusowa ZS9, kursująca w dni robocze w godzinach szczytów komunikacyjnych na trasie Wieliszew/Urząd Gminy/ – trasa linii L-9 – Jagiellońska – Słowackiego – PKP Legionowo. Poza godzinami szczytu dowóz do linii kolejowej zapewni linia L-9.

/Starostwo Powiatowe w Legionowie/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close