Legionowo: Parking wielopoziomowy przy dworcu dalej bezpłatny

Parking wielopoziomowy po stronie os. Piaski. Fot. Legio24.pl

Parkowanie samochodów na parkingu wielopoziomowym, znajdującym się po stronie os. Piaski będzie w dalszym ciągu bezpłatne – postanowiło konsorcjum miejskich spółek PEC Legionowo oraz KZB Legionowo, zarządzające Centrum Komunikacyjnym. Taka sytuacja ma potrwać przynajmniej do chwili oddania do użytku nowego, budowanego właśnie parkingu przy ul. Kościuszki – poinformował UM Legionowo w specjalnym komunikacie.

– W imieniu lidera konsorcjum i Zarządu PEC Legionowo informuję, że co najmniej do czasu zakończenia prac i oddania nowo budowanego garażu (przy ul. Kościuszki – red.) nie będą pobierane opłaty parkingowe przy Centrum Komunikacyjnym – powiedziała Karolina Jasińska, Dyrektor ds. Zarządzania Energią Pec Legionowo.

Wielopoziomowy parking po stronie osiedla Piaski ma 781 miejsc na trzech poziomach oraz 52 miejsca parkingowe na zewnątrz. Budowany właśnie drugi parking od strony centrum miasta będzie miał 286 miejsc na trzech poziomach oraz 60 miejsc na zewnątrz.

/red/

1 raz komentowano artykuł "Legionowo: Parking wielopoziomowy przy dworcu dalej bezpłatny"

  1. Parking nie jest bezpłatny, bowiem ktoś opłaca rachunki za jego oświetlenie, odśnieżanie czy sprzątanie.
    Nie rozumiem jedynie jaki związek ma otwarcie garażu przy ul.Kościuszki z ewentualnym poborem opłat od kierowców za korzystanie z parkingu przy os.Piaski?

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *