Reklama

LegionowskiNajważniejszeWiadomości

Legionowo: Panika w ratuszu?

Reklama

W czwartek (11.10), w godzinach porannych Urząd Miasta Legionowo opublikował na swoim oficjalnym profilu w portalu społecznościowym Facebook dość dziwną i jednocześnie złowrogą informację. Autor wpisu sugeruje, że do legionowskiego ratusza mają „wejść” wszelkie możliwe służby. Urzędnicy twierdzą, że nie mają nic do ukrycia, a funkcjonariuszy poczęstują nawet kubkiem ciepłej kawy. Komentatorzy, głównie z opozycji już sugerują jednak, że wpis ten to wyraz paniki, jaka panuje w urzędzie w związku z możliwą przegraną Romana Smogorzewskiego w najbliższych wyborach.

Reklama

Pełna treść wpisu Urzędu Miasta Legionowo:

W związku z nieoficjalnymi informacjami o tym, że wszelkie służby przygotowują się do wejścia do Urzędu Miasta Legionowo uprzejmie zapraszamy i deklarujemy wszelką pomoc i wsparcie. Od 3 lat mamy bardzo duże doświadczenie w tym zakresie m.in. z przedstawicielami CBA, Prokuratury Rejonowej w Nowym Dworze Mazowieckim, Prokuratury Okręgowej w Warszawie, Wydziału do walki z Korupcją Komendy Stołecznej Policji, Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą i Korupcją Komendy Rejonowej Policji. Serdecznie zapraszamy kolejne służby do Legionowa, udostępnimy wszystkie dokumenty, a i kubek ciepłej kawy też się znajdzie.

Komentarz redakcji:

Wpis jaki pojawił się w godzinach porannych na stronie facebook’owej ratusza jest rzeczą niespotykaną. Od wielu lat obserwujemy wiele urzędowych profili w mediach społecznościowych, ale czegoś takiego jeszcze nie widzieliśmy. Pozostawiamy bez komentarza zasadność planowanych kontroli. Nie mamy bowiem żadnej wiedzy, czy urzędnicy złamali w jakimś zakresie prawo, czy nie. Uważamy, że odpowiednie służby wiedzą to lepiej, ale już sam fakt opublikowania takiego wpisu budzi w nas zaniepokojenie o atmosferę panującą wewnątrz budynku Urzędu Miasta Legionowo.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close