Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Palił w piecu odpadami. Sąsiedzi zadzwonili na Straż Miejską

Reklama

W środę (20.11) do legionowskiej Straży Miejskiej wpłynęło zgłoszenie o dużym zadymieniu, wydobywającym się z komina jednego z budynków położonych przy ul. Targowej w Legionowie. Przybyli na miejsce strażnicy odkryli, że właściciel posesji w piecu palił odpadami – polakierowanymi częściami mebli.

Reklama

– Strażnicy miejscy przystąpili do kontroli posesji pod kątem spalania przedmiotów zabronionych. W trakcie kontroli ujawniono nagromadzone w kotłowni drewniane polakierowane elementy, przeznaczone do spalenia. W związku z popełnionym wykroczeniem, strażnicy wylegitymowali właściciela posesji i nałożyli na niego mandat karny – czytamy w komunikacie legionowskiej Straży Miejskiej.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Jeden komentarz

  1. Straż Miejska ma bardzo ciężką i niewdzięczną służbę w porównaniu do innych formacji mundurowych – zwłaszcza w Legionowie.
    Społeczeństwu kojarzą się tylko i wyłącznie z karaniem mandatowym za wykroczenia co nie jest prawdą bo karą jest też pouczenie z podstawy Art. 41 KW co często jest praktykowane w naszym mieście. Tu widać sytuacja wymagała interwencji ukarania finansowego sprawcy co idzie ku lepszemu zdrowiu dla nas wszystkich. Zaufajmy tej służbie choć wiem, że nie jest to takie łatwe z różnego punktu widzenia, ale jest to pierwsza jednostka S.M. w kraju i najbardziej doświadczona. Współpraca obywateli może bardzo dużo.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close