Legionowo: Otwarcie parku street workout’u

Fot. wikimedia.de

Pokaz atletyczny grupy Ghetto Workout Poland, porady dietetyczne i degustacje oraz konkursy sprawnościowe z atrakcyjnymi nagrodami – to tylko niektóre atrakcje jakie będą towarzyszyły otwarciu pierwszego w Legionowie parku street workout’u. Impreza odbędzie się w niedzielę (19 kwietnia) na Terenie Rekreacyjnym przy ul. Królowej Jadwigi.


Workout to popularna w wielu krajach zabawa polegająca na ćwiczeniu ciała przy użyciu drążków znajdujących się na świeżym powietrzu. W Legionowie fanów tej dyscypliny sportu nie brakuje i to oni właśnie apelowali do władz miasta o utworzenie specjalnego miejsca do ćwiczeń. Samorządowcy głosów posłuchali i park rozpocznie działalność w drugiej połowie kwietnia na os. Jagiellońska, przy ul. Królowej Jadwigi.

Wielkie otwarcie z wieloma atrakcjami już w niedzielę (19.04) o godz. 14:00.

workout

/red/

3 razy komentowano artykuł "Legionowo: Otwarcie parku street workout’u"

  1. Nareszcie jakiś ruch w interesie. Wszędzie dookoła tylko boiska i boiska. Na każdym osiedlu jakieś boisko. Zatrzęsienie boisk a Ci biedni chłopcy nie mają się gdzie gimnastykować. Zastanawiam się czy nie można było przy okazji zrobić infrastruktury do pole dance. Ostatnio jest to dość popularne i na pewno by się przydało. Skoro w piłce nożnej jako społeczeństwo jesteśmy tacy słabi to może faktycznie jakieś alternatywne dyscypliny ?

  2. A na Nowym Bukowcu sportowa pustynia, nawet małego boiska nie ma. Dla władz ta część Legionowa to chyba kula u nogi.

  3. zara zniszczo huligany jedne ! i na skóp wywiozo

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *