ReklamaLegionowskiWiadomości

Legionowo: Oświetlenie „Orlika” na os. Młodych włączysz telefonem

Reklama

Osoby korzystające z boiska „Orlik” znajdującego się na legionowskim os. Młodych mogą samodzielnie włączać oświetlenie obiektu – informuje Urząd Miasta Legionowo. W tym celu należy pobrać i zainstalować w swoim telefonie specjalną aplikację. Korzystanie z niej jest bardzo łatwe.

Reklama

Aby zarządzać oświetleniem „Orlika” na os. Młodych należy w sklepie Google Play znaleźć aplikację o nazwie ASTorlik, następnie pobrać ją i zainstalować na własnym telefonie z systemem operacyjnym Android.

Aby włączyć oświetlenie trzeba udać się na boisko i podejść w pobliże miejsca oznaczonego jako punkt załączania oświetlenia (sterowanie oświetleniem wymaga połączenia Bluetooth, dlatego zasięg w otwartej przestrzeni to około 20 metrów od wyznaczonego punktu) i uruchomić zainstalowaną wcześniej aplikację, a następnie połączyć się z ASTorlik wybierając go z listy dostępnych urządzeń Bluetooth.

Oświetlenie załączamy klikając przycisk „ON” na interesującym nas obiekcie sportowym. Oświetlenie można załączyć na 30, 60 lub 90 minut.

W wyznaczonym punkcie załączania, w danej chwili tylko jedna osoba może wykonać załączenie oświetlenia. Nie można nawiązać połączenia z punktem jednocześnie np. przez dwie lub więcej osób. – Jeśli nie możesz załączyć oświetlenia, sprawdź w zakładce „Info” czy nie ma ograniczeń pracy oświetlenia – czytamy w komunikacie UM Legionowo.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close