Reklama

KomunikacjaLegionowskiWiadomości

Legionowo: Odkładany remont Myśliwskiej jeszcze w tym roku? Wybrali wykonawcę inwestycji

Reklama

Jeśli pogoda dopisze, to prawdopodobnie jeszcze w tym roku drogowcy rozpoczną, odkładany od wielu miesięcy remont ul. Myśliwskiej w Legionowie. Urząd Miasta wybrał już wykonawcę tej ważnej dla mieszkańców inwestycji. Podpisanie umowy ma nastąpić do 3 grudnia.

Reklama

Zakres planowanych prac jest bardzo szeroki. Drogowcy całkowicie przebudują samą ulicę, a także przylegający do niej chodnik. Wybudowane zostaną również nowe zjazdy na posesje. Bitumiczną nawierzchnię zastąpić ma kostka betonowa. Mieszkańcy będą mogli się cieszyć także nowym oświetleniem ulicy.

Wybrana w przetargu firma na wykonanie całości prac będzie miała 45 dni, od chwili wejścia na plac budowy. Samą umowę z wykonawcą ratusz ma podpisać do 3 grudnia.

Jeśli warunki pogodowe będą sprzyjające, to remont Myśliwskiej powinien ruszyć jeszcze w tym roku i zakończyć się w styczniu. Koszt inwestycji to blisko 340 tys. zł.

Kolejne podejście

Zakończony na początku listopada przetarg był już kolejnym podejściem władz Legionowa do tematu remontu ul. Myśliwskiej. Wcześniej, o czym pisaliśmy TUTAJ, nie udało się wyłonić wykonawcy z powodów finansowych. Urząd na wykonanie robót przeznaczył za mało pieniędzy. Choć kosztorys inwestorski wyraźnie wskazywał, że urzędnicy powinni zarezerwować na ten cel około 400 tys. zł to jednak stało się inaczej. W budżecie przeznaczono jedynie 230 tys. Teraz brakującą kwotę dołożono i remont może odbyć się bez przeszkód.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close