Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Od dwóch lat znęcał się nad swoją konkubiną. 72-latkowi grozi 5 lat więzienia

Reklama

Legionowscy policjanci zatrzymali 72-letniego mężczyznę, który podejrzany jest o psychiczne i fizyczne znęcanie się nad swoją konkubiną. Przestępczy proceder, jak informuje policja, trwał od dwóch lat. Mężczyźnie grozi nawet 5 lat więzienia. Do rozprawy sądowej ma przebywać w areszcie.

Reklama

– Awantury domowe, ubliżanie, szarpanie, a nawet przypalanie papierosem. Tego doświadczyła pokrzywdzona od swojego partnera. Kobieta nie mogąc sobie poradzić z zachowaniem mężczyzny postanowiła złożyć zawiadomienie i o tym, co ją spotkało, opowiedzieć policjantom – informuje rzecznik prasowa KPP Legionowo podkom. Justyna Stopińska.

Po przyjęciu zawiadomienia o przestępstwie mundurowi zatrzymali 72-letniego partnera pokrzywdzonej i osadzili go w policyjnym areszcie. Zebrane przez śledczych materiały pozwoliły na przedstawienie podejrzanemu zarzutu znęcania się psychicznego i fizycznego nad partnerką.

Na wniosek legionowskiej prokuratury sąd zastosował wobec 72-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w jednym z aresztów śledczych.

Za przestępstwo znęcania się nad osobą najbliższą mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close