Legionowo: Od czwartku inaczej pojadą również autobusy ZTM

Fot. arch. Legio24.pl

W związku z rozpoczynającym się remontem ul. Sobieskiego czasowo ulegną zmianie trasy autobusów linii należących do ZTM – 723 oraz L10. Zmiany mają obowiązywać do odwołania.

Linia 723

Autobusy linii 723 z krańca PKP Legionowo Przystanek pojadą ul. Jagiellońską do skrzyżowania z Mickiewicza (przy KPP Legionowo), a następnie dojadą do skrzyżowania z Sowińskiego. Dalsza trasa pozostaje bez zmian. Bez zmian będą się także odbywały kursy skrócone linii 723, kończące bieg na przystanku Mickiewicza.

Linia L10

Autobusy linii L10 pojadą od tunelu ulicą Krakowską, następnie kawałkiem Sobieskiego do Parkowej, na rondzie skręcą w Parkową i w okolicy Szkoły nr 2 skręcą w Jagiellońską. Dalej ich rasa pokrywać się będzie częściowo z objazdem linii 723. L10 skręci z Jagiellońskiej w Mickiewicza, a następnie w Sowińskiego. Dalej autobus pojedzie własną trasą – ul. Piłsudskiego.

Zmiany przystankowe:

W związku ze zmianami tras zawieszone zostaje funkcjonowanie przystanków:
– ARENA LEGIONOWO 01 i 02
– RYCERSKA 01, 02 i 04
– MICKIEWICZA 03
– HUSARSKA 01 i 02
– SIWIŃSKIEGO 02

Uruchomiony zostaje natomiast tymczasowy przystanek PARKOWA 51 znajdujący się na ul. Jagiellońskiej za skrzyżowaniem z ul. Parkową w kierunku południowo-wschodnim, funkcjonujący jako warunkowy na trasie linii L10.

O zmianach trasy autobusu dowozowego do SKM dla mieszkańców Legionowa Przystanek pisaliśmy w tej wiadomości.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Od czwartku inaczej pojadą również autobusy ZTM"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *