Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Obchody Święta Policji

Reklama

W poniedziałek (20.07) o godz. 13:00 przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Legionowie odbyły się uroczystości obchodów Święta Policji w Legionowie. Policjanci odebrali odznaczenia państwowe oraz zostali mianowani na wyższe stopnie. Na uroczystość przybył Zastępca Komendanta Stołecznego Policji mł. insp. Piotr Owsiewski, przedstawiciele lokalnych samorządów oraz zaproszeni goście.

Reklama

Uroczystość rozpoczęła się o godz. 13:00 przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, gdzie po złożeniu meldunku Zastępcy Komendanta Stołecznego Policji mł. insp. Piotrowi Owsiewskiemu odbyło się oficjalne wręczenie odznaczeń państwowych policjantom, aktów mianowania na wyższe stopnie policyjne oraz nagród finansowych od Komendanta Stołecznego Policji, władz samorządowych i Komendanta Powiatowego Policji w Legionowie.

W tym roku odznaczenia i awanse policjantom wręczał Zastępca Komendanta Stołecznego Policji mł. insp. Piotr Owsiewski w asyście Komendanta Powiatowego Policji w Legionowie insp. Waldemara Perdiona.

Komendant Powiatowy Policji w Legionowie insp. Waldemar Perdion wyróżnił nagrodą pieniężną 103 policjantów Komendy Powiatowej Policji w Legionowie, a 7 funkcjonariuszy tutejszej jednostki wyróżnił Komendant Stołeczny Policji.

Trudną i niebezpieczną służbę policjantów docenili także przedstawiciele lokalnych samorządów na czele ze Starostą Powiatu Janem Grabcem, którego reprezentował członek Zarządu Rady Jerzy Zaborowski i Prezydentem Miasta Legionowo Romanem Smogorzewskim, który był reprezentowany przez Zastępcę Prezydenta Miasta Marka Pawlaka oraz Burmistrzem Miasta i Gminy Serock i wójtami gmin Jabłonna, Nieporęt i Wieliszew, wręczając wyróżnionym policjantom nagrody pieniężne.

Fot. KPP Legionowo

/KPP Legionowo/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close