Reklama

Legio EduLegionowskiWiadomości

Legionowo: Nowoczesna zaprasza do Poczytalni na dworcu na debatę edukacyjną

Reklama

W najbliższy wtorek (18.10) w Poczytalni na legionowskim dworcu odbędzie się debata edukacyjna pod hasłem „Quo Vadis Oświato?”. Nietrudno się domyśleć, że jej tematem będzie reforma systemu oświaty, forsowana przez rządzącą partię Prawo i Sprawiedliwość. Organizatorem debaty, w której udział może wziąć każdy chętny jest główna partia opozycyjna – Nowoczesna.

Reklama

Gośćmi legionowskiej debaty będą posłanki Nowoczesnej: Katarzyna Lubnauer oraz Kamila Gasiuk – Pihowicz. Nie zabraknie także edukacyjnych ekspertów z wiceprezesem Związku Nauczycielstwa Polskiego, Krzysztofem Baszczyńskim na czele.

Debatę poprowadzi lider Sieci Eksperckiej „Lepsza Polska”, radny Rady Miasta Legionowo, Artur Żuchowski.

Początek wtorkowego spotkania w Poczytalni zaplanowano na godz. 18:00. Szczegóły na plakacie poniżej:

oswiata_pionowy-druk-1

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

5 razy komentowano

  1. Ci którzy “debatują” do gimnazjum nie uczęszczali i dzięki Bogu.Mają za co podziękować.wymądrzać się to pierwsi,ale swoje dzieci POsyłają do prywatnch szkół,za nasze pieniądze,jak poprzednia pani minister.

  2. Czy te organizacje zapłaciły za korzystanie z budynków miejskich? Ile? Jeżeli w debacie bierze udział tylko jedna formacja polityczna plus fundacja sponsorowana przez Sorosa to nie jest to debata. Debata jest wtedy jak są różne opcje polityczne. Czy Prezydent Smogorzewski popiera wyłącznie jedną opcje polityczną? Jako urzędnik państwowy powinien zostać neutralny lub ustąpić ze stanowiska. Z moich podatków ma pensje a nie z PO lub innej.

  3. To już jest “Niepoczytalnia”. Oby tylko obeszło się bez epitetów 😉

  4. Same “polskie” nazwiska na tej liście, zapewne krewnych z Izraela.
    Kolejna legionowska żenada.

  5. Niech się PO2, sorry, .Nowoczesna sklepie, biją pianę byle przeciwko rządowi. Za PO była mowa o likwidacji gimnazjów i jakoś większość była za, teraz za PiSu już problem robią. Gimbaza to ogłupianie dzieci, trzeba z tego zrezygnować.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close