Legionowo: Niebawem przebudowa Wrzosowej i Wąskiej

Ekipa drogowców na jednej z legionowskich ulic, Fot. arch. Legio24.pl

Urząd Miasta Legionowo bierze się za przebudowę ulic Wrzosowej i Wąskiej. Ogłoszono już przetarg na wykonanie inwestycji. Zainteresowane nim firmy budowlane mają czas na złożenie swoich ofert do 1 kwietnia. Prace powinny ruszyć najpóźniej w maju.

Generalnemu remontowi zostanie poddana ul. Wrzosowa na odcinku od ul. Polnej do Wąskiej oraz ul. Wąska od Wrzosowej do Torowej. Wyremontowane ulice będą posiadać nawierzchnię z kostki betonowej brukowej. Wybudowane zostaną przy nich także chodniki oraz przebudowane wjazdy na posesje. Wykonane zostanie także odwodnienie dróg, które ma działać za pomocą tak zwanych sączków chłonnych.

Przetarg na wykonanie robót został ogłoszony przez Urząd Miasta Legionowo w czwartek (17.03). Oferty firm budowlanych są przyjmowane do 1 kwietnia. Głównym kryterium wyboru wykonawcy ma być cena.

Na razie nie wiadomo kiedy rozpoczną się prace budowlane, ale nie powinno to nastąpić później niż w maju. Wykonawca jest zobowiązany wykonać remont ulic w ciągu 40 dni od dnia wejścia na teren budowy, a to oznacza, że mieszkańcy będą mogli z nich korzystać jeszcze przed wakacjami.

/red/

1 raz komentowano artykuł "Legionowo: Niebawem przebudowa Wrzosowej i Wąskiej"

  1. Kwiatkowski z Legionowa | 22/03/2016, godz. 14:23 |

    …A ULICA LELEWELA NIE MA ŻADNEJ NAWIERZCHNI I MOŻNA NA NIEJ POŁAMAĆ RESORY W AUCIE…. CZY MOŻECIE CHOCIAŻ WYRÓWNAĆ TĄ ULICĘ SPYCHACZEM ?

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *