Reklama

LegionowskiWiadomości

Legionowo: Nie dla cyrku ze zwierzętami! Radna Luzak protestuje przeciwko występom cyrku “Zalewski”

Reklama

Nie dla cyrku ze zwierzętami! – apeluje na swoim profilu na Facebook-u radna Rady Miasta Legionowo Małgorzata Luzak. Znana z obrony praw zwierząt radna po raz kolejny protestuje w ten sposób przeciwko organizacji w Legionowie występu cyrku „Zalewski”. Według plakatów, które Małgorzata Luzak publikuje na swoim profilu, przedstawienie miałoby się odbyć już 8 października.

Reklama

NIE DLA CYRKU ZE ZWIERZĘTAMI ?

CYRK Z CYRKIEM ZALEWSKI !!! – jak wiadomo żaden cyrk ze zwierzętami nie dostanie zezwolenia na rozstawienie się na terenach miejskich, ale pozostały w Legionowie 3 tereny prywatne, a właściwie 2, gdyż właściciel terenu przy Maximie zapewnia, że nie da zgody na występy cyrku ze zwierzętami.. Kilka dni temu w mieście pojawiły się plakaty o widowisku, które cyrk ZALEWSKI wystawi 8 października na pustym placu (nie licząc chwastów) przy zbiegu ulic Husarskiej i Pałacowej.

CIEKAWOSTKA 1 – plakaty zostały rozwieszone nielegalnie, organizatorzy nie otrzymali zgody na to, ponieważ nie dopełnili wymaganych formalności. Dziś po interwencji Urzędu mają plakaty usunąć pod groźbą kary.

CIEKAWOSTKA 2 – w sobotę rano na części plakatów pojawiły się napisy ODWOŁANE.

O CO CHODZI??? CZEMU MA SŁUŻYĆ TEN “CYRK”???

Wpis radnej Rady Miasta Legionowo Małgorzaty Luzak na Portalu Facebook z dnia 07.10.2019 godz. 11:50.

/zachowano oryginalną pisownię/

Zobacz oryginalny wpis radnej Małgorzaty Luzak:

NIE DLA CYRKU ZE ZWIERZĘTAMI ?CYRK Z CYRKIEM ZALEWSKI !!! – jak wiadomo żaden cyrk ze zwierzętami nie dostanie…

Opublikowany przez Małgorzata Luzak Poniedziałek, 7 października 2019

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

2 razy komentowano

  1. Panią radną kojarzę jedynie z tego że wypowiada się w sprawie zwierząt. Legionowo aż puchnie i to dosłownie od narastających problemów począwszy od dogęszczania, problemów oświatowych, komunikacyjnych a jedynym efektem “działań” tej pani są wypowiedzi w sprawie …zwierząt
    Po co nam taka radna ????

  2. Pani Radna pobudza się do działań tylko jak cyrk przyjeżdża. Super pomysł, dzięki temu jest znana. WOW. Sama radna męczy swoje zwierzęta trzymając je w małym mieszkaniu. Skoro jest taką zwolenniczką zwierząt trzymanych na wolności to proszę niech wypuści swoje zwierzaki na wolność. Czemu jedna radna ma decydować za całe miasto. Bardzo dobrze, niech wystąpi cyrk ze zwierzętami. Cyrki bez zwierząt upadają…. Ciekawe czy za akcją z odwołaniem występów Cyrku stoi Pani Radna? Może jakieś wyjaśnienia?

    Jeśli ktoś ma dowody na to że w Cyrku Zalewski torturują zwierzęta i są przetrzymywane w fatalnych warunkach, to proszę jak najszybciej z tym iść na policję, albo od razu do prokuratury. Przecież nie można na to pozwolić. Ale jeśli takich dowodów nikt nie ma to cyrk z automatu powinien takiej osobie wytaczać sprawę o zniesławienie dobrego imienia. Sprawa prosta, a nie gadać byle gadać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close