ReklamaNajważniejsze

Legionowo: Nie będzie remontu skate parku? Urząd Miasta unieważnił przetarg

Reklama

We wtorek (22.09) Urząd Miasta Legionowo oficjalnie unieważnił postępowanie przetargowe, które miało wyłonić wykonawcę rewitalizacji znajdującego się na Stadionie Miejskim skate parku. Powód? Wpłynęła tylko jedna oferta, a jej wartość przewyższała szacunki ratusza.

Reklama

Firmy, chcące wyremontować legionowski skate park miały czas na zgłoszenie swoich ofert do 18 września. W tym terminie wpłynęła tylko jedna oferta, złożona przez krakowskiego przedsiębiorcę. Firma wyceniła swoje usługi na 1 mln 230 tys. zł – o 250 tys. zł więcej niż legionowski ratusz chciał na tę inwestycję przeznaczyć.

– Zamawiający (UM Legionowo – red.) podał przed otwarciem ofert, jak również zawarł stosowaną informację w protokole z otwarcia ofert, że na sfinansowanie zamówienia zamierza przeznaczyć kwotę: 980.000,00 zł brutto – czytamy w komunikacie o unieważnieniu postępowania, który został opublikowany w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Legionowo.

Co dalej z planami remontu skate parku?

Okazuje się, że pomimo unieważnienia przetargu ratusz nie rezygnuje z przeprowadzenia tej inwestycji. Jak poinformowała naszą redakcję szefowa Referatu Promocji i Kultury Urzędu Miasta Legionowo Anna Szwarczewska, w najbliższym czasie należy się spodziewać powtórzenia procedury przetargowej.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close