ReklamaLegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Gruzini napadli na ochroniarza. Policję wezwał przechodzień

Reklama

Legionowscy policjanci zatrzymali troje obywateli Gruzji, którzy są podejrzani o dokonanie kradzieży rozbójniczej w jednym ze sklepów w centrum Legionowa. 32-letni mężczyzna próbował ukraść perfumy. Wszystko zauważył jednak ochroniarz, który chciał go zatrzymać. Kiedy pracownik ochrony wybiegł za złodziejem został napadnięty. Policję na miejsce zdarzenia wezwał przechodzień.

Reklama

Jak informuje w komunikacie KPP Legionowo, kilka dni temu dyżurny legionowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o napaści, do której doszło przed jednym ze sklepów w centrum Legionowa. Na miejsce natychmiast skierowany został policyjny patrol.

– Przed sklepem funkcjonariusze zastali zgłaszającego, pracownika ochrony oraz troje obywateli Gruzji – mężczyznę i dwie kobiety. W toku dalszych czynności mundurowi ustalili, że pracownik ochrony jednego ze sklepów zauważył mężczyznę, który z półki zabiera flakony z perfumami i wychodzi z placówki. Ochroniarz natychmiast wybiegł za 32-latkiem, próbując go ująć. Wtedy doszło do szamotaniny pomiędzy nimi oraz jedną z kobiet. Całe zdarzenie widział jeden z przechodniów, który powiadomił Policję. Policjanci zatrzymali obywateli Gruzji – relacjonuje całe zdarzenie rzeczniczka legionowskiej policji podkom. Justyna Stopińska.

32-letni mężczyzna oraz 43-letnia kobieta w prokuraturze usłyszeli zarzut kradzieży rozbójniczej. Na wniosek policji i prokuratury, sąd w Legionowie zastosował wobec podejrzanych tymczasowy areszt na 3 miesiące. 24-letnia kobieta, również obywatelka Gruzji, została przekazana funkcjonariuszom Straży Granicznej z uwagi na podejrzenie, że na terenie Polski przebywa nielegalnie.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close