ReklamaLegionowskiWiadomościZdrowie

Legionowo: Na os. Piaski powstanie szpital wojskowy

Reklama

W poniedziałek (15.10) Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak (PiS) ogłosi decyzję dotyczącą budowy w Legionowie wojskowego szpitala. Budynek ma powstać na terenie obecnej przychodni przy ul. Zegrzyńskiej. Całość inwestycji ma zostać oddana do użytku w 2022 roku.

Reklama

Nowy – nowoczesny – budynek szpitalny powstanie przy ul. Zegrzyńskiej 8, na części działki będącej dotychczas w użytkowaniu Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej SPZOZ, jako filia Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Rozpoczęcie inwestycji planowane jest na pierwsze półrocze 2019 roku, a zakończenie w 3. kwartale 2022 roku – czytamy w komunikacie przesłanym do Legio24.pl z Ministerstwa Obrony Narodowej.


Mat. MON/youtube

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

5 razy komentowano

  1. Panie ministrze niech pan tak nie lansuje kalinowskiego na prezydenta legionowa bo juz raz go powołali na dyrektora przychodni wojskowej gdzie po dwóch tygodniach zrezygnował bo wiedział ze jest za cienki bolek na dyrektora i z prezydenta tez zrezygnuje pan jako poseł dla legionowa nic nie zrobił obiecał pan kładke i nic nie wyszło bo pan nie wierzy w to co mowi przebudowa drogi miala zacżc sie na wiosne jest jesien i nic sie nie dzieje kolejna pana nie spelniona obietnica a nagrania saco pan obiecal klamie pan jak z nut

  2. Ten Pan już raz obiecał kładkę do kościoła na “tzw. górce”. i oczywiście były to puste słowa. Fajnie by było aby szpital powstał, ale znając życie nic z tego nie wyjdzie – na pewno nie z inicjatywy M. B.

  3. Panie Ministrze Błaszczak tyle lat jest pan mieszańcem Legionowa i nic pan dla tego miasta nie zrobił.A przed wyborami składa pan obietnice,tylko te obietnice niech sobie pan włoży w 4 litery.Już pan z wielką fetą ogłosił że będzie kładka przy przebudowie drogi na osiedlu Piaski.I niestety jej nie będzie.Najlepsza rada dla pana i reszty kolesi najlepiej się nie przyznawać że jesteście mieszkancami Legionowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close