Reklama

KulturaLegionowskiPo godzinachWiadomości

Legionowo: Muzyka kubańska w ratuszu

Reklama

Gorące kubańskie rytmy zagoszczą już 24 listopada w sali widowiskowej legionowskiego ratusza. Wszystko za sprawą koncertu, który przybliży muzyczną kulturę tej intrygującej wyspy. Bilety na to wyjątkowe wydarzenie są dostępne w Księgarni u Leszka, przy ul. Batorego, w cenie 45 złotych.

Reklama

– Zabierzemy Cię w muzyczną podróż po ulicach Hawany, pokażemy zakątki karaibskich wysp i sprawimy, że poczujesz w sobie prawdziwą kubańską radość – czytamy w zaproszeniu od organizatorów koncertu.

THE CUBAN LATIN JAZZ w projekcie Music of Buena Vista to ogromna dawka muzyki rodem z Kuby, muzyki, która ekscytuje, zachwyca i jest pełna pasji. Jeśli z wypiekami na twarzy oglądałeś film Buena Vista Social Club i cenisz sobie muzyczne wydarzenia, które sprawiają radość, są pełne żaru i namiętności – to nasz koncert jest właśnie dla Ciebie.

Niepowtarzalni muzycy, którzy grali u boku gwiazd legendarnego projektu Buena Vista Social Club i zmysłowi tancerze tworzą wyjątkowe przedstawienie pełne karaibskich rytmów. Podczas koncertu usłyszymy brzmienia kubańskie – rumbę, son, mambo, danzon i cha cha cha.

Koncert odbędzie się 24 listopada o godz. 19:00 w sali widowiskowej Urzędu Miasta Legionowo, przy ul. Piłsudskiego. Czas trwania 1,5 godz.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close