Legionowo: Montują spowalniacze na osiedlu Sobieskiego

W piątek (17.04) Urząd Miasta Legionowo rozpoczął montowanie spowalniaczy na ulicy równoległej do Sobieskiego, po przeciwnej stronie targowiska. Spowalniacze pojawią się dzięki radnej Danucie Ulkie, która w imieniu mieszkańców upominała się w ratuszu o ich instalację.

Obecnie na uliczce wiodącej od myjni do totolotka pojawił się jeden spowalniacz, ale jak zapowiada Tamara Mytkowska, rzecznik prasowy legionowskiego ratusza pojawi się jeszcze jeden.

Koszt inwestycji to 5500 złotych.

/red/

6 razy komentowano artykuł "Legionowo: Montują spowalniacze na osiedlu Sobieskiego"

 1. DrogoWiec | 18/04/2015, godz. 14:33 |

  Chyba Pani Danuta nie jeździ autem a w tym miejscu nigdy nie była! Dziura na dziurze jakie tam były i są to lepszy był spowalniacz niż… spowalniacze! 10 zł by mi szkoda było na taką inwestycję w tym miejscu. Troszkę obciach ale dobrze wiedzieć od kogo wyszedł pomysł.
  Pozdrawiam!

 2. oblukałiposzedł | 18/04/2015, godz. 01:50 |

  i co to da? że spalę wiecej paliwa i przytrę klocki? już i tak nastawiali tych świateł które bez sensu regulują ruch na ulicach i do tego jeszcze progi przy osiedlach. może niech wprowadzą zakaz ruchu pojazdów spalinowych….. zamiast tego postarali by się o porządne parkingi na osiedlach a nie śmierdzi komuną.. dziury, błoto, stare drzewa i gałęzie spadające niszcząc karoserię.. PARKINGÓW DAJCIE ALBO PRZYNAJMNIEJ Z TYMI CO SĄ ZROBCIE PORZĄDEK!!!!

 3. A po to tam spowalniacze? Przecież tam nikt nie mieszka. Dla jednego bloku? A Kwiatowa czeka od dawna, tam dopiero potrzebne są spowalniacze. No więc łatwo teraz można porównać skuteczność działań radnych w poszczególnych rejonach miasta…

 4. Nie mają na co pieniędzy wydawać , czy na tej ulicy komus się coś stało jakiś bezsens niedługo nie da się poruszać po tym mieście

 5. na własne zyczenie sobie ludzie niszczą zawieszenie…

 6. chyba podobne spowalniacze zamontowano na pewnych częściach ciała władzy bo jest niemrawa i za co się zabierze to sknoci np. centrum komunikacyjne, droga 61 i inne?

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *