Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Młynek, bibułki i … 30 gramów marihuany

Reklama

Policjanci z Legionowa zatrzymali 25-letniego Gabriela R. Podczas kontroli, która miała miejsce we wtorek (7.03), przy mężczyźnie znaleziono aż 30 gramów marihuany. 25-latek już usłyszał zarzuty i oczekuje na rozprawę sądową. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Reklama

– W ubiegły wtorek około godz. 7:00 rano policjanci patrolujący al. Legionów postanowili podjąć interwencję wobec idącego chodnikiem młodego mężczyzny, który na widok radiowozu zaczął się dziwnie zachowywać. Kiedy funkcjonariusze zapytali czy mężczyzna coś ukrywa 25-latek od razu przyznał, że ma w plecaku “trochę” narkotyków. Podczas przeszukania mundurowi ujawnili torebkę z suszem roślinnym, specjalny młynek służący do kruszenia marihuany i bibułki służące do zawijania narkotyków – relacjonuje podkom. Emilia Kuligowska, rzecznik prasowa KPP Legionowo.

W związku z ujawnionymi narkotykami o wadze prawie 30 gramów 25-letni Gabriel R. został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Usłyszał zarzut karny i przyznał się do winy. Za posiadanie narkotyków grozi mu teraz do 3 lat więzienia.

/red/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close