Legionowo: Mini karambol na wiadukcie

Fot. arch. Legio24.pl

Do zderzenia 3 samochodów osobowych doszło we wtorek (3.03) na legionowskim wiadukcie. Przyczyną tego mini karambolu okazała się nadmierna prędkość pojazdów. Na szczęście uczestnicy kolizji wyszli z niej bez szwanku.

Do zdarzenia doszło około godz. 19:00. Kierująca oplem vectra 24-letnia Angelika N. jechała za szybko i nie zdążyła wyhamować przed jadącym przed nią volkswagenem passatem, kierowanym przez 44-letniego Bogdana S. Uderzyła w tył poprzedzającego ją auta z taką siłą, że zostało ono popchnięte w przód i uderzyło w kolejne auto. Tym razem w forda kierowanego przez 35-letnią Katarzynę A. Na szczęście zderzenia pojazdów nie były na tyle silne aby wywołać obrażenia u uczestników kolizji.

Na miejscu pojawili się policjanci drogówki oraz strażacy, którzy zabezpieczyli teren stłuczki oraz oczyścili jezdnię z substancji ropopochodnej i płynów eksploatacyjnych pojazdów, które wyciekły podczas zderzenia. Do oczyszczenia ulicy użyto sorbentu.

Badanie alkomatem wykazało, że wszyscy uczestnicy kolizji byli trzeźwi. Jej sprawca, Angelika N. otrzymała mandat w wysokości 220 złotych.

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Mini karambol na wiadukcie"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *