ReklamaLegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Miało być włamanie, a były narkotyki

Reklama

Policjanci z Legionowa zatrzymali 32-letniego Kamila N. oraz 38-letniego Marcina C. Mężczyźni, w wynajmowanym przez siebie domu, posiadali narkotyki – marihuanę, amfetaminę i heroinę. Za posiadanie środków odurzających obu zatrzymanym grozi nawet 3 lata pozbawienia wolności.

Reklama

Zatrzymanie obu mężczyzn nie należało do rutynowych. Kamil N. oraz Marcin C. sami bowiem wezwali policjantów do wynajmowanego przez siebie domu. Dzwoniąc na komendę poinformowali o włamaniu. Kiedy funkcjonariusze zjawili się na miejsce okazało się, że do włamania żadnego nie doszło, a prawdziwym powodem wezwania policji były narkotyki, o posiadanie których obydwaj mężczyźni siebie oskarżali.

– Policjanci dokonali przeszukania pokoi obu podejrzanych. W pokoju wynajmowanym przez 32-letniego Kamila N znaleźli marihuanę o wadze 2,5 grama. W trakcie przeszukania pokoju 38-letniego Marcina C. policjanci ujawnili biały proszek, który okazał się heroiną o wadze ponad 3 gram. Ponadto w części wspólnej domu, z której korzystali mężczyźni funkcjonariusze ujawnili ponad 2 gramy amfetaminy – informuje podkom. Justyna Stopińska z KPP Legionowo.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Po przesłuchaniu usłyszeli zarzuty posiadania środków odurzających. Za to przestępstwo grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności.

/red., KPP Legionowo/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close