Reklama

Najważniejsze

Legionowo: Miało być centrum handlowe, jest dzikie wysypisko śmieci. Radny Grabowski wzywa władze miasta do interwencji

Reklama

Hałdy piachu, śmieci i zarośla – tak wyglądają działki na Bukowcu, położone w okolicy torów kolejowych, Drogi Krajowej nr 61, ulic Wąskiej i Szwajcarskiej oraz powstającego szpitala. Radny Mirosław Grabowski reprezentujący Stowarzyszenie Nasze Miasto Nasze Sprawy postanowił wezwać władze miasta do interwencji w tej sprawie. – Teren ten obecnie straszy swoim wyglądem i szpeci wizerunek naszego miasta – mówi radny Grabowski, który złożył w tej sprawie interpelację do władz Legionowa.

Reklama

Jak czytamy w złożonej w poniedziałek (12.04) interpelacji, teren ten jeszcze niedawno miał być przeznaczony pod budowę galerii handlowej, jednak plany te odeszły w zapomnienie. Obecnie działka straszy swoim wyglądem i szpeci wizerunek naszego miasta. Jak zauważa radny Mirosław Grabowski, podróżnych korzystających z kolei, przy wjeździe do Legionowa, witają hałdy piachu, zarośla i śmieci.

Radny Grabowski chce by władze miasta wezwały właścicieli tych nieruchomości do uporządkowania terenu. Przy okazji radny wzywa także miasto by ujawniło kto jest właścicielem lub dzierżawcą działek znajdujących się na tym terenie oraz określiło jakie korzyści czerpie samorząd z dzierżawy tych działek.

/red./

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Jeden komentarz

  1. I bardzo dobrze że nie ma centrum handlowego. Już lepiej bloki niż syf i ciężarówki do marketów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button