Legionowo: Marek Bąk zasłużony dla Legionowa

Podczas poniedziałkowej (26 maja) sesji rady miasta odznaczono Marka Bąka – od lat związanego z Zarządem Legionowskiego Towarzystwa Siatkówki. Dzięki ciężkiej pracy vice Prezesa klubu sportowego Siódemka SK bank Legionovia Legionowo, zespół awansował do najwyższej klasy rozgrywkowej w piłce siatkowej kobiet.

fot. Legio24fot. Legio24

Marek Bąk rozpoczął pracę społeczną na rzecz sportu legionowskiego w sezonie 2009/2010. Dzięki jego pracy społecznej Legionovia uczyniła pierwszy krok w kierunku Plusligi awansując do I ligi, tracąc w czasie całych rozgrywek tylko 2 sety. Dzięki zaangażowaniu Pana Marka w działaniach mających na celu pozyskiwanie sponsorów i nowych zawodników, LTS Legionovia awansowała do najwyższej klasy rozgrywkowej w piłce siatkowej kobiet w Polsce.

Obecnie Pan Marek Bąk sprawuje funkcje vice Prezesa spółki akcyjnej, powstałej z przekształcenia klubu sportowego, oraz udziela się jako rzecznik prasowy. Za mnogość wykonywanych zajęć i oddanie Legionovii Legionowo władze miasta postanowiły uhonorować go statuetką „Zasłużony dla Miasta Legionowo” imienia Bolesława Roi.

Statuetkę wręczono podczas sesji rady miasta, w poniedziałek (26 maja).

/db/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Marek Bąk zasłużony dla Legionowa"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *