Reklama

LegionowskiListy do redakcjiNajważniejszeWiadomości

Legionowo: Mandat za rower?

Reklama

Pracownicy legionowskiego dworca kolejowego straszą pasażerów oczekujących na pociąg z rowerem przy boku wezwaniem straży miejskiej i wystawieniem przez nią mandatu – podaje facebook’owy profil „Rowerowe Legionowo”. Zdaniem autorów postu „pani sprzątająca oznajmiła, że ktoś nawet niedawno taki mandat otrzymał”. Czy słusznie?

Reklama

– Po dworcu nie wolno jeździć rowerem. Regulamin nie wspomina jednak o chodzeniu z nim po terenie stacji PKP i przebywaniu w poczekalni – zauważa profil „Rowerowe Legionowo” załączając „wyciąg z regulaminu dworca”. Jeśli więc ktoś mandat za spacer z rowerem przy boku otrzymał, to był on – zdaniem Rowerowego Legionowa – wystawiony niesłusznie.

“Wyciąg” z Regulaminu legionowskiego dworca opublikowany na profilu “Rowerowe Legionowo”

/red., Rowerowe Legionowo/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

2 razy komentowano

  1. Edmund, ty się puknij w czoło. Co Ci przeszkadza człowiek grający na bębnach w przejściu podziemnym! Nie robi tego w nocy, nie zakłóca ciszy nocnej, więc na jakiej podstawie powinni się nim zainteresować?!? Widać, żeś wieśniak, bo tego rodzaju performance jest popularny na wszystkich szerokościach geograficznych i wiele osób zaczynało tak swoje kariery muzyczne

  2. Właściciele rowerów nie zauważają że przeszkadzają podróżnym. Przepełnione pociągi, tłok w przejściach a tu pojawiają się nawiedzeni rowerzyści. Trochę zdrowego rozsądku.
    Niestety patrząc na popisy rowerzystów na drogach i chodnikach stwierdzam że oni nie wiedzą co to rozsądek.
    Poza tym Straż Miejska & Policja niech się zainteresują zakłócającym spokój/porządek publiczny prawie co dnia pseudo muzykiem klepiącym byle co i byle jak na bębnie w podziemnym przejściu.
    Są inne, normalne sposoby zarabiania pieniędzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close