Wiceprezydent Legionowa został… wiceprezydentem Żyrardowa

Lucjan Chrzanowski, fot. arch. Legio24.pl

Jak już pisaliśmy w Legio24.pl, Lucjan Chrzanowski zrezygnował z funkcji zastępcy prezydenta miasta Legionowo. Od wtorku (7.04) jest wyłącznie doradcą prezydenta ds. Centrum Komunikacyjnego. Nie będzie to jednak jego jedyne zajęcie.


Urodzony w Żyrardowie w 1965 r. Lucjan Krzysztof Chrzanowski pełnił funkcję Zastępcy Prezydenta Miasta Legionowo od 15 stycznia 2007 roku. W Legionowie nadzorował merytorycznie: Wydział Inwestycji, Wydział Gospodarki Nieruchomościami, Wydział Gospodarki Komunalnej, Referat Zamówień Publicznych, Referat Planowania Przestrzennego, Referat Ochrony Środowiska, Referat Strategii i Funduszy Zewnętrznych. Miał także nadzór w zakresie zabezpieczania potrzeb miasta nad spółkami PWK i PEC oraz nadzór w zakresie określonym w Regulaminie Organizacyjnym nad spółką KZB.

O planowanej rezygnacji Lucjana Chrzanowskiego z funkcji zastępcy prezydenta Legio24.pl napisało jako pierwsze w tej wiadomości.

Kto zastąpi Chrzanowskiego?

Na razie nie wiadomo, kto zastąpi ustępującego wiceprezydenta. Jak poinformowała nas Tamara Mytkowska – rzecznik prasowy UM Legionowo, zostanie przeprowadzony konkurs na to stanowisko.

Zamiana miejsc(owości)

Jak poinformował naszą redakcję Daniel Jarosz, doradca prezydenta Żyrardowa, Lucjan Chrzanowski z dniem 7 kwietnia 2015r. objął stanowisko drugiego wiceprezydenta Żyrardowa. W jego kompetencjach znalazły się między innymi – podobnie jak w Legionowie – zadania inwestycyjne oraz pozyskiwanie środków zewnętrznych.

/red/

8 razy komentowano artykuł "Wiceprezydent Legionowa został… wiceprezydentem Żyrardowa"

 1. Lucjano Metropolitano to “ruski specjalist” od przeciekow i kreciej roboty w wykopach. Na niczym się nie zna. robi tylko dobre pierwsze wrażenie. Dobrze, że wyrzuciliśmy to kukułcze jajo podrzucone nam do Legionowa. niech sie wdzięczy w Żyrardowie.

 2. Znawca kurzych cycków z Żyrardowa koleś i ziomal Romana uff w Legionowie moze się tylko polepszyć

 3. Kwiatkowski z Legionowa | 08/04/2015, godz. 09:40 |

  Niech odejdzie razem z kładką, za której “zgubienie” powinien zostac wygnany, a nie celebrowac swoje odejście

 4. AGNIESZKA | 07/04/2015, godz. 17:42 |

  Jak mu dwa pisma zaniosłam w zeszłym roku w sprawie nieprawidłowości w PWK to do dzisiaj na żadne mi nie odpowiedział i nie miał pojęcia o podstawowych regulacjach prawnych.

 5. Czyżby następny w kolejce do opuszczenia tak zaszczytnego stanowiska był prezydent Smogorzewski. Myślę iż w najbliższych wyporach będzie zabiegał o mandat posła. To jest jego cel. Wybuduje nam albo i nie, dworzec który przerośnie całe Legionowo. Czy jest nam potrzeby taki twór gdzie prawdopodobnie nie będzie nawet kasy bo ona nie będzie potrzebna przyszłym podróżnym. Legionowo to nie jest węzeł przesiadkowy, tu nie odprawia się podróżnych. Potrzeby jest nam dworzec ale skromniejszy na miarę naszego miasta. O roli miasta na mapie Polski nie decydują jego dworce ale to jak jest postrzegane. A jak jest Legionowo postrzegane każdy wie, to typowa sypialnia Warszawy.

 6. Czy taki specjalista jest nam potrzebny do pilnowania budowy centrum komunikacyjnego teraz, a gdzie on był jak to centrum było do tej pory budowane, czego pilnował, czyżby swojej nowej posady.

 7. A tak fajnie obiecywała w imieniu prezydenta Smogorzewskiego i konsultował(uzgadniał) z mieszkańcami budowę bloku na osiedlu Piaski i zapewniał iż wszystko zostanie uzgodnione z mieszkańcami a jak się okazuje nie po raz pierwszy iż realizuje się wizje i zachcianki Smogorzewskiego a wszystkie konsultacje to wielka ściema

 8. Jakoś chba nie najlepiej sprawował nadzór nad PWK skoro spółka wypowiadała umowy odbiorcom i dopiero sądy orzekały, że jest to niezgodne z prawem.

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *