Reklama
LegionowskiSportWiadomości

Legionowo: Otwarcie lodowiska już niebawem

Reklama

Już na początku grudnia mieszkańcy Legionowa będą mogli skorzystać z miejskiego lodowiska w Lodowej Arenie – informuje w komunikacie Urząd Miasta Legionowo. Ile w tym sezonie trzeba będzie zapłacić za wstęp?

Reklama

W komunikacie legionowski ratusz przypomina, że ostatni raz z lodowiska mogliśmy korzystać ponad rok temu. Później, z powodu obostrzeń, obiekt był zamknięty, a następnie przekształcony w punkt szczepień masowych. Po jego likwidacji pełnił funkcję boiska wielofunkcyjnego. – Obecnie trwają prace technologiczne mające przekształcić obiekt ponownie w lodowisko – czytamy w informacji Urzędu Miasta.

Ile zapłacisz za wstęp i wypożyczenie łyżew?

Normalny bilet wstępu na ślizgawkę w sezonie 2021/2022 będzie kosztował 10 zł, ulgowy – 7 zł. Na lodowisku honorowana jest Karta Dużej Rodziny. W wypożyczalni na mieszkańców oczekiwać będą łyżwy, których wypożyczenie kosztuje 12 zł. Łyżwy są systematycznie ostrzone. Taka usługa jest także oferowana klientom, którzy przyjdą z własnym sprzętem (koszt – 15 zł).

Lodowisko będzie dostępne dla osób w każdym wieku i o różnym stopniu umiejętności łyżwiarskich. – Najmłodsi mieszkańcy mogą bezpłatnie skorzystać z chodzika „pandy” do nauki jazdy na łyżwach. Dodatkowo istnieje możliwość wykupienia lekcji indywidualnych z instruktorem po wcześniejszym ustaleniu terminu – dodaje ratusz w informacji prasowej.

/red./

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AntySPAM *

Back to top button