Reklama
KulturaLegionowskiPo godzinachWiadomości

Legionowo: Kreatywne pisanie z Loesje

Reklama

Kolejnym elementem projektu „Mój sąsiad artysta, czyli sztuka za/ścianką” Powiatowej Instytucji Kultury w Legionowie są warsztaty kreatywnego pisania z Loesje, warsztaty językowe o motywie przewodnim „twórczość/sztuka/artysta”.

Reklama

„Warsztaty „Kreatywne pisanie z Loesje” to zabawa skojarzeniami słownymi i wspólne pisanie krótkich tekstów.
Pobudzają twórcze myślenie oraz inspirują do zabawy schematami językowymi i wyrażania swoich myśli w postaci krótkich, niekonwencjonalnych haseł. Warsztaty skłaniają do refleksji nad wymową słów i ich wieloznacznością, uzależnioną od kontekstu wypowiedzi” (Loesje).

Warsztaty wymagają pewnych kompetencji językowych, dlatego też serdecznie zapraszamy na nie młodzież (uczniów szkół ponadpodstawowych) i dorosłych.

Kreatywne pisanie z Loesje: 2 października 2021 r., godz. 10.00-14.30, Miejska Biblioteka Publiczna w Legionowie (ul. Kościuszki 8a)

Warsztaty są bezpłatne, jednak liczba miejsc jest ograniczona i obowiązują zapisy: imię i nazwisko przesłane na adres [email protected]*

*(Przed wysłaniem maila należy zapoznać się z informacjami o ochronie danych osobowych w zakładce O NAS: https://pik.legionowski.pl/m-onas/m-pik/informacja-rodo.html).

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

/PIK/

 

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AntySPAM *

Back to top button