Reklama

LegionowskiNa sygnaleWiadomości

Legionowo: Kosztowna kolizja. Kierowca bez prawa jazdy

Reklama

To była z pozoru zwykła kolizja drogowa. W wyniku niedostosowania prędkości do trudnych warunków na drodze kierujący oplem uderzył w jadący przed nim samochód. Okazało się jednak, że za brakiem doświadczenia kierowcy stoi brak uprawnień do kierowania jakimikolwiek pojazdami.

Reklama

O prawdziwym pechu może mówić 24-letni Dariusz P., który w poniedziałkowy wieczór (5.01) wybrał się na przejażdżkę ul. Jagiellońską w Legionowie. Około godziny 20:51 doprowadził on do zderzenia z toyotą, kierowaną przez 28-letniego Michała B.

Wezwana na miejsce drogówka ustaliła, że bezpośrednią przyczyną kraksy było niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze, które znacznie się pogorszyły po opadach śniegu. Kierujący oplem po prostu nie zdążył zahamować i uderzył w tył toyoty. Jakby tego było mało, okazało się, że 24-letni Dariusz P. nie ma prawa jazdy. Został on więc podwójnie ukarany przez policjantów. Brak uprawnień kosztować go będzie 500 zł i dokładnie tyle samo doprowadzenie do kolizji drogowej. W sumie kierowca opla zasili budżet województwa mazowieckiego kwotą 1000 złotych.

Na szczęście w wyniku kraksy nikt nie odniósł żadnych obrażeń, a kierujący byli trzeźwi.

/se/

Tagi
Może zainteresuje Cię także...

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close