Reklama

Legio EduNajważniejsze

Legionowo: Koronawirus z Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 (aktualizacja)

Reklama

Piątek (9.10) nie jest najszczęśliwszym dniem dla legionowskiej edukacji. Rano dowiedzieliśmy się o koronawirusie w szkole nr 8, po południu doszła kolejna placówka. – Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 2 informuje, że w związku ze stwierdzeniem pozytywnego wyniku testu SARS-COV-2 u pracownika szkoły w dniu 9 października 2020 r., niezwłocznie po uzyskaniu informacji o tym fakcie, powiadomiono Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Legionowie – czytamy w krótkim komunikacie Urzędu Miasta Legionowo.

Reklama

– Informuję, że u jednego z pracowników obsługi zdiagnozowano Covid-19. Poinformowaliśmy Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną. Pracownik od początku października był nieobecny w pracy. Zgodnie z procedurą ustalono listę kontaktów i przekazano do sanepidu. Czekamy na informację zwrotną – pisze dyrektor szkoły Dorota Kuchta.

Aktualizacja godz. 17:55

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Legionowie poinformował, że na skutek prowadzonego dochodzenia epidemiologicznego osoba mająca kontakt z pracownikiem z wynikiem dodatnim została objęta nadzorem epidemiologicznym. Z przeprowadzonego dochodzenia wynika, że nie ma konieczności zmiany pracy obiektu – poinformowała za pośrednictwem ratusza dyrektor placówki Dorota Kuchta.

/red./

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AntySPAM *

Back to top button