ReklamaLegio EduNajważniejsze

Legionowo: Koronawirus z Szkole Podstawowej nr 7 i Przedszkolu Miejskim nr 7 (aktualizacja)

Reklama

Urząd Miasta Legionowo poinformował w środę (7.10) o wykryciu koronawirusa w kolejnych placówkach edukacyjnych. Tym razem SARS-COV-2 wykryto u osoby zatrudnionej w Szkole Podstawowej nr 7 oraz Przedszkolu Miejskim nr 7.

Reklama

Jak czytamy w komunikacie ratusza, podejmowane są obecnie działania określone procedurami. Dyrektorzy placówek oświatowych są w stałym kontakcie z Sanepidem.

W godzinach wieczornych (7.10) będzie przeprowadzona dodatkowa dezynfekcja budynków, mająca na celu zapewnienie bezpieczeństwa sanitarnego uczniów i pracowników – informuje w dalszej części komunikatu Urząd Miasta.

Aktualizacja godz. 16:18

Część uczniów wróci do nauki zdalnej

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Legionowie wyraziła pozytywną opinię dotyczącą zawieszenia zajęć dla jednego oddziału w Szkole Podstawowej nr 7 oraz dla jednej grupy przedszkolnej w Przedszkolu Miejskim nr 7 w okresie do 12 października – informuje Urząd Miasta Legionowo. Dzieci będą kontynuowały naukę z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

2 razy komentowano

  1. Trochę śmieszne , tak jak by dzieci w szkole można upilnować i nie kontaktowały się z innymi to samo dotyczy nauczycieli . Automatycznie powinny być przeprowadzone testy tylko pewnie brakuje.

  2. Witam, potwierdzam jako rodzic że część dzieci wraz z rodzicami została wysłana na kwarantannę. Nic dziwnego skoro dzieci od godziny 15.30 spotykają się w jednej grupie. Obostrzenia nic nie pomogą. Najpierw dzieła dzieci na grupki tylko po to żeby później spotkały się w jednej sali. No chyba że rodzice mogą odebrać dzieci o 15. Ale jak wtedy pracować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close