ReklamaLegio EduLegionowskiWiadomości

Legionowo: Koronawirus w kolejnych placówkach oświatowych. Najwięcej w przedszkolach

Reklama

W pięciu kolejnych placówkach oświatowych na terenie Legionowa wykryto zakażenia koronawirusem. Najwięcej w przedszkolach – informuje w komunikatach Urząd Miasta. COVID-19 zdiagnozowano u pracowników oraz jednego z uczniów.

Reklama

W niedzielę (25.10) koronawirusa wykryto u 5 pracowników Przedszkola Miejskiego nr 6. W poniedziałek (26.10) do tego grona dołączyła kolejna osoba. W sumie w ciągu weekendu zakażenie koronawirusem wykryto u 6 osób zatrudnionych w placówce. W związku z zaistniałą sytuacją zawieszono zajęcia wszystkich grup, poza grupą 6-latków. Sanepid rozpatruje także wniosek o zawieszenie działalności całej placówki.

Koronawirusa stwierdzono także u 3 pracowników Przedszkola Miejskiego nr 12. W tym przypadku dyrekcja jest w stałym kontakcie z Sanepidem.

Zakażenie COVID-19 wykryto również u 2 nauczycieli zatrudnionych w Przedszkolu Miejskim nr 3 oraz 1 nauczyciela w Przedszkolu Miejskim nr 11.

W poniedziałek (26.10) dodatni wynik testu na obecność koronawirusa stwierdzono u jednego z uczniów klasy I w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2. Uczniowie klasy i 3 nauczycieli zostali objęci kwarantanną do 2 listopada 2020 r.

/red./

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close