Legionowo: Kontrakt jest realizowany prawidłowo. Oficjalne wyniki kontroli NFZ w NZOZ Legionowo

Oficjalne wyniki kontroli NFZ w NZOZ Legionowo, Fot. Legio24.pl

Stowarzyszenie Legionowskich Lokatorów, które po tragicznej śmierci chłopca z Serocka wystąpiło do NFZ o sprawdzenie zasad udzielania nocnej pomocy medycznej przez NZOZ Legionowo, otrzymało już oficjalne wyniki przeprowadzonej kontroli. – Formalnie wszystko jest w porządku – wynika z listu jaki na ręce Cezarego Orłowskiego z SLL-u skierował Michał Dzięgielewski, zastępca dyrektora Mazowieckiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia.

– Odnośnie wyników kontroli realizacji umowy, Mazowiecki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia uprzejmie informuje, że postępowanie kontrolne przeprowadzone w dniach 26 stycznia – 10 lutego 2017 roku nie wykazało uchybień postanowieniom kontraktu. Jednocześnie informuję, że kwestia zbadania prawidłowości postępowania lekarskiego, a w szczególności podejmowanych decyzji w procesie diagnostyczno-terapeutycznym pacjentów, nie leży w kompetencjach NFZ – czytamy w sentencji listu jaki Stowarzyszenie Legionowskich Lokatorów otrzymało z Narodowego Funduszu Zdrowia.

List ten publikujemy w całości poniżej:

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Kontrakt jest realizowany prawidłowo. Oficjalne wyniki kontroli NFZ w NZOZ Legionowo"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *