Legionowo: Koncert Wiedeński – największe przeboje Johanna Straussa

Urząd Miasta Legionowo. Fot. Legio24

7 października 2017 r. o godzinie 17:00 zapraszamy na Koncert Wiedeński, który odbędzie się w Sali Widowiskowej legionowskiego ratusza. Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.

Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca – Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z najsłynniejszych operetek “Zemsta nietoperza”, “Baron cygański”, “Wesoła Wdówka”, “Księżniczka Czardasza” oraz “Kraina Uśmiechu”. Publiczność usłyszy m.in.:
Walc “Nad Pięknym Modrym Dunajem”, Arię Barinkaya “Wielka sława to żart”, Duet wszech czasów “Usta milczą dusza śpiewa” czy polkę “Tritsch- Tratsch”.

Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu. Zapraszamy serdecznie!

Bilety 85 zł: Księgarnia u Leszka (ul. Batorego 10)
rezerwacje tel. 22 732 03 02 , grupy tel. 504 091 909
bilety online: www.ebilet.pl
oraz w sieciach: Empik, Saturn, Księgarniach PWN

/red/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Koncert Wiedeński – największe przeboje Johanna Straussa"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *