Reklama
Dobrze Wiedzieć!KulturaLegionowskiPo godzinachWiadomości

Legionowo: Koncert operowy Sonori Ensemble w sali widowiskowej ratusza

Reklama

Serdecznie zapraszamy na Koncert Operowy w wykonaniu znakomitych artystów Grupy Operowej Sonori Ensemble, który odbędzie się 21 listopada w sali widowiskowej legionowskiego ratusza. Przed Państwem wieczór pełen przebojów muzyki klasycznej, podczas którego zabrzmią słynne ensemble operowe, miłosne arie i duety, żartobliwe przeboje operetkowe, a także standardy jazzowe czy popularne pieśni neapolitańskie.

Reklama

Koncert operowy to niepowtarzalna podróż muzyczna, pełna emocji i wzruszeń. W programie najsłynniejsze sceny z oper największych mistrzów muzyki, jak Mozart, Bizet, Verdi, Puccini, Kalman i wielu innych. Tę wyjątkową ucztę z muzyką klasyczną spędzą państwo w towarzystwie znakomitych śpiewaków – solistów scen operowych z Pragi, Krakowa i Wrocławia.

Opera nie gryzie! Opera da się lubić!

Motto Grupy Sonori Ensemble

Grupa Sonori Ensemble ma na swoim koncie kilkaset koncertów w salach koncertowych, teatrach i innych instytucjach kultury Polsce i za granicą. Do ważniejszych osiągnięć należą: występy z Orkiestrą Filharmonii Zielonogórskiej, trzykrotny występ podczas Nowosolskiej Jesieni Artystycznej, gdzie artyści koncertowali m.in. obok Grupy MoCarta oraz orkiestry Arte dei Suonatori, koncert w ramach prestiżowego cyklu „Wieczory u Attavantich” w Jarosławiu, spektakl „Mozartiada” podczas festiwalu Drama Teatralna w Tarnobrzegu.
Więcej informacji o zespole na stronie www.sonori.pl

Kiedy?

Koncert odbędzie się 21 listopada 2021 roku o godz. 18:00 w sali widowiskowej Ratusza Miejskiego w Legionowie.

Bilety

Bilety są do nabycia wyłącznie online na portalach:

/mat. partnera/

Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

AntySPAM *

Back to top button