Legionowo: Koncert na 5. urodziny Powiatowej Instytucji Kultury

Koncert z okazji urodzin PIK-u. Zdjęcie ilustracyjne, fot. pixabay.com

W środę (23.01) w sali widowiskowej legionowskiego ratusza odbędzie się wyjątkowy koncert z okazji 5. urodzin Powiatowej Instytucji Kultury. Swoje wokalne umiejętności zaprezentuje finalistka II edycji popularnego programu telewizyjnego „The Voice of Poland” – Dorota Osińska. Początek koncertu zaplanowano na godz. 19:00. Wstęp jest wolny.

– Artystka, która jest finalistką II edycji The Voice of Poland, a jej interpretacja “Calling You” przekroczyła  już 14 milionów wyświetleń w Internecie, poruszy najgłębsze emocje i doprowadzi do łez największych twardzieli. Dla złamania nastroju rozbawi anegdotą i wciągnie publiczność  do wspólnego muzykowania – czytamy w zaproszeniu przesłanym przez Powiatową Instytucję Kultury.

Dorota Osińska ma na koncie 4 solowe albumy, setki zagranych koncertów i spektakli, liczne cenne nagrody muzyczne i teatralne, współpracę z największymi osobowościami ze świata kultury w Polsce (Korcz, Satanowski, Konieczny, Szczepkowska) i na świecie (Jose Carreras, Rick Allison).

Podczas legionowskiego koncertu, artystka zaprezentuje znane i uwielbiane utwory, a także nowe, autorskie piosenki, w fantastycznych aranżacjach znanego m.in. z projektu Button Hackers – Pawła Steczka.

Urodzinowy koncert PIK-u swoim patronatem medialnym objął Portal Legio24.pl.

/red./

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Koncert na 5. urodziny Powiatowej Instytucji Kultury"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *