Reklama

Na sygnaleWiadomości

Legionowo: Kolizja przy wyjeździe z tunelu

Reklama

W środę (12.11) po godzinie 20:40 w Legionowie  miała miejsce kolizja dwóch samochodów osobowych. Wydarzenie to spowodowało chwilowe utrudnienia w ruchu na drodze przy tunelu.

Reklama

Wieczorem na skrzyżowaniu Alei Róż oraz Alei Legionów zderzyły się dwa samochody. Ta niegroźna stłuczka wydarzyła się w bliskiej odległości wyjazdu z tunelu. Udały się tam dwa zastępy straży pożarnej, których zadaniem było zabezpieczenie miejsca kolizji, odłączenie akumulatorów oraz sprzątnięcie płynów eksploatacyjnych z nawierzchni jezdni. Na szczęście w wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń.

Uczestnicy kolizji to 34-letnia Magdalena K., kierująca bmw i 40-letni Dariusz W. – jadący  samochodem marki lexus. Według ustaleń policji, kierująca bmw nie ustąpiła pierwszeństwa i doprowadziła do stłuczki. W wyniku zderzenia uszkodzone zostały samochody, latarnia oraz znak drogowy. Badanie alkomatem wykazało, że kierowcy byli trzeźwi.

Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem w wysokości 220 zł.

/iw/

Tagi
Może zainteresuje Cię także.../ Reklama

Inne wiadomości na Legio24.pl

Jeden komentarz

  1. 20.08 2014 Miałem dzwona w tym miejscu.Też kobieta mi wymusiła,widzę że nie jedna stłuczka jeszcze będzie zanim coś na tym felernym skrzyżowaniu poprawią

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

AntySPAM *

Back to top button
Close