Legionowo: Kolejny zatrzymany w sprawie zabójstwa Nepalczyka

fot. KPP Legionowo

Legionowscy policjanci zatrzymali 20-letniego obywatela Indii, który podejrzany jest o współudział w zabójstwie 37-letniego obywatela Nepalu. To już trzecia osoba aresztowana w związku z tą sprawą. 20-latkowi, podobnie jak i innym zatrzymanym, grozi kara dożywotniego więzienia. Do czasu rozprawy sądowej mężczyzna będzie przebywał w areszcie śledczym.

Po pierwszych zatrzymaniach, w związku z zabójstwem właściciela jednej z lokalnych restauracji, policjanci dalej kontynuowali dochodzenie. Wszystko wskazywało na to, że w sprawę może być zamieszany ktoś jeszcze. Tą kolejną osobą, która mogła przyczynić się do śmierci 37-letniego Nepalczyka okazał się 20-letni mężczyzna, który podobnie jak dwójka pierwszych zatrzymanych, także jest obywatelem Indii. – W miniony czwartek został zatrzymany kolejny podejrzany o współudział w tym zabójstwie. Do zatrzymania przez legionowskich kryminalnych doszło na terenie Łodzi – informuje podkom. Justyna Stopińska z KPP Legionowo.

Mężczyzna usłyszał już zarzut zabójstwa. Sąd Rejonowy w Legionowie przychylił się do wniosku policjantów i prokuratora i zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Podejrzanemu grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Przypomnijmy, że do zabójstwa Nepalczyka, 37-letniego właściciela jednej z restauracji doszło w Legionowie najprawdopodobniej 28 grudnia. Ciało mężczyzny znaleziono dzień później przy ul. gen. Roi. Wcześniej w tej sprawie zatrzymano już dwóch podejrzanych mężczyzn. Okazali się nimi obywatele Indii w wieku 27 i 28 lat.

Jak informowała wcześniej policja zabójstwo miało najprawdopodobniej związek z konfliktem na tle pracowniczym.

O sprawie pisaliśmy TUTAJ.

/red., KPP Legionowo/

Bądź pierwszą osobą, która skomentuje artykuł "Legionowo: Kolejny zatrzymany w sprawie zabójstwa Nepalczyka"

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *