Legionowo: Kolejny przypadek agresji wobec matki

Fot. KPP Legionowo

Legionowscy policjanci zatrzymali 27-letniego Michała K., który znęcał się nad własną matką. Mężczyzna dopuścił się także kradzieży oraz znieważenia interweniującego policjanta. Prokurator wydał 27-latkowi nakaz opuszczenia lokalu, w którym zamieszkiwał wraz z poszkodowaną oraz objął go policyjnym dozorem.

W poniedziałek (23.02) funkcjonariusze zostali wezwani do awantury domowej, do jakiej doszło w jednym z mieszkań na terenie Legionowa. Zgłaszającą okazała się być matka 27-letniego mężczyzny. Twierdziła ona, że syn od sierpnia 2014 roku znęcał się nad nią, wszczynał awantury, a także groził jej. Dopuścił się również kradzieży należących do niej przedmiotów: laptopa oraz akordeonu, wartych w sumie 1700 złotych.

Kiedy policjanci przybyli na miejsce, ich oczom ukazał się widok połamanych mebli i okropnego bałaganu. Były to skutki ostatniej awantury Michała K. z matką. Kiedy policjanci przystąpili do interwencji i chcieli zatrzymać 27-latka ten zaczął ich wyzywać oraz grozić. Ostatecznie mundurowym udało się mężczyznę zatrzymać i przewieźć na komendę przy Jagiellońskiej.

Badanie alkomatem wykazało, że podejrzany był pijany. W jego organizmie wykryto około 1,5 promila alkoholu. Po wytrzeźwieniu Michał K. usłyszał zarzuty znęcania się nad matką, kradzieży oraz znieważenia policjanta, a także kierowania wobec niego gróźb karalnych. Prokurator zastosował wobec mężczyzny policyjny dozór oraz nakazał mu opuszczenie lokalu, w którym mieszkał wraz z matką.

/red/

1 raz komentowano artykuł "Legionowo: Kolejny przypadek agresji wobec matki"

  1. ŁADNE ZDJĘCIE – MICHAŁ ZAWSZE DOBRZE NA ZDJĘCIACH WYCHODZIŁ.

Zostaw swój komentarz

E-mail nie będzie publikowany.


*

AntySPAM *